Türkiye Adult  Forum Platformu

Türkiye Adult Forum Platformu (https://www.teensey.club/index.php)
-   Zorluyarak Sex Hikaye (https://www.teensey.club/forumdisplay.php?f=84)
-   -   KOMŞUYU DAĞITTIM (https://www.teensey.club/showthread.php?t=807)

Jelibon 31.Ocak.2019 23:09

KOMŞUYU DAĞITTIM

Selamlar öykü severler. Ben kıbrıstan hoyrat çok lafa gerek yok <br />sanırım dimi… Neyse bir gün işim erken bitmiş eve erken gelmiştim. <br />Apartmanda kalıyorum ve bizim apartmanın yanında da aynı sewiyede bir <br />apartman var üzerimi değiştirdim camları falan açıyım derken tam karşı <br />apartmandaynı hizada selin adında bir kadın altında ak kısa şortu ve bayaz<br />badysiyle beraber yerleri siliyodu, onu izlerken benim alet derhal hazır ola geçmiş bir şekile geldi ve <br />şortumu ve tişötümü çıkarıp sadece boxer iç çamaşırımla kaldım kadın camdan <br />öyle firikikler veriyoduki inanamassınız . Sonra şortumun üzerinden sikimi okşamaya başladım ve selin bu arada <br />dönerken beni gördü 1 dk öle dona kaldı ve penceresinin perdesini derhal <br />kapattı. Deliye dönmüştüm 20 cmlik alet mıh gibi öle kalakalmıştı 5 dk sonra yine bakayım derken bide baktım pencere hafif aralık selin <br />üzerini değiştiriyor pencere tam döşek odasındaydı odasında duş <br />kabinide vardı selin üzerini çıkartarak tanga kilot la kaldı sadece benim onu<br />izlediğimin farkındaydı. Sonra ben boxer çamaşırımı da çıkarttım ona bakarak resmen 31 çekmeye <br />başladım kaltak duşa girdi ve kendini okşamaya başladı bir eliyle <br />göğüslerini sıkıyor diğer eliylede amını parmaklıyordu. Pencereyi tamamen açarak beni rahat görmesini sağladım. birbirimize <br />bakarak orada boşaldık. Ertesi gün kocasıyla aram iyi olduğu için bide maç <br />vardı beni evlerine çağrı etti .Bende uçarak gittim. Kapıyı çaldım <br />önceden geleceğimi bildiği için dar düşük bel bir kot pantolon ve kara bir <br />bady giymişti sütyen takmadığı belli oluyordu anyway saat ilerledi maçın birinci yarısı bitti tabi biralarmızda bitti <br />ben içmek istiyorum bu akşam dedim kocası ben marketten alıp geleyim <br />dedi bizde ok dedik . bütün gece zaten selin önümde dömeldi durdu öle <br />hareketler yapıyordu ki daracık kotundan kara tangası resmen çıkıyordu ve <br />benim eşofmandan kalkık sikim belli oluyordu. Herneyse kocası gider gitmez selin dedim hela nerde oda gel <br />göstereyim dedi. tuvalete girdim ve otuzbir çekmeye başladım kapının önünde <br />olduğunu biliyordum ve birdenbire kapıya yönelim kalkık sikimle kapıyı açtım <br />onu amını parmaklarken yakaladım ne yapıyorsun sen dedim.. oda yanıt <br />olarak; senden çok etkilendim hoyrat “düz beni” diye yanıt verdi.. hemen dudaklarına yapışarak badysini ve kot pantolonunu çıkardım. oda <br />hemen eşofmanımı indirererk benim malafatı ballandıra ballandıra <br />yalamaya başladı çok vaktimiz olmadığından süratli olmak zorundaydık ve <br />hemen onu lavoboya dayayıp köpek pozisyonunda sikmeye başladım selin : “ohhhhhhhhh vurrrrrr , vurr erkeğimmm kocamın vuramadığı gibi <br />vurrrrrrr , doya doya sikkkkkk hertarafımı , o biraları poşetlere <br />yerlerştiriken sende amcığıma yerleştir ohhhhhh ıhhhhhh ahhhhhh ne aptal bir <br />kocam var arkadşı beni doya doya sikiyorrrrrrrr” mütiş bir korku ve <br />hayacanla karşık bende ona seni kaltak kocanın seni sikemediği gibi kocan <br />böyle sikiyomu seni haaaaaaa , çok katı vuruyordum bunları söylerken adeta banyoda yankılanıyordu <br />sesler şlapppp şlopppppp lapççççç…. yarrağımı çıkarıp götüne soktum , <br />kocam sikmesin sen sikkkk aşkımmmm erkeğimmmmmm ve ani kapı çaldı <br />selinnnnnn yarrağım göründe olduğu için tahrik edici bir sesle kimoo diye <br />seeslendi selin gelen eşiydi geliyorum aşkımmmmmm dedi ve ben o sıra boşaldım..<br />kapıyı açtı ve sebep bu kadar geciktin die eşi sordu seline oda hoyrata <br />tuvaleti göstedim deyi verdi. içeri girdim biralarımıza yine <br />başladık.. seline baktığım vakit selinin badysinin yan tarafı tamamen sperm <br />damlıyordu göz işareti yaparak badysini silmesini söyledim oda çaktırmadan <br />sildi…. selini kocasının yanında o farketmeden bile siktim oda HİKAYE-2 DE…. msn açık bekliyorum…..! [email protected]

Tüm Zamanlar GMT Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 16:42.

Search Engine Optimisation provided by DragonByte SEO v2.0.36 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2021 DragonByte Technologies Ltd.